Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Ażurowe ścianki dekoracyjne

Ozdobne panele pozwalają na szybkie odświeżenie wnętrza. Ażurowe ścianki dekoracyjne wydają się być delikatne, nie obciążają więc wizualnie przestrzeni. Zależnie od projektu, koronkowe elementy posiadają szczeliny o różnym kształcie i zagęszczeniu. W efekcie rozwiązanie może być misterne i zwiewne, stanowiąc doskonałą dekorację dziecięcej sypialni, lub o gęstym wzorze, dając poczucie prywatności w sali konferencyjnej czy między stanowiskami pracy.

Elewacje ażurowe

Posiadamy szeroką ofertę wzorów ażurowych elewacji, od których uzależniona jest ich przepuszczalność światła. Półprzezroczystość przegród pozwala też ma maskowanie nieestetycznych kaloryferów czy fragmentów klimatyzacji. Po postawieniu przegrody wyroby pozostają ukryte przy zachowaniu prawidłowej cyrkulacji powietrza.

Ścianki ażurowe

Ażurowe ścianki to więcej niż zwykły ozdobny drobiazg. Umieszczone na istniejących powierzchniach pełnią funkcję dekoracyjną. Niemniej, panele mają wiele zastosowań, w tym te mniej oczywiste jak balustrady schodów czy ozdobne drzwi. Produkty mogą też stosowane jako ścianki działowe czy przepierzenie większych pomieszczeń. Pozwalają na strefowanie przestrzeni, umożliwiając efektywne zagospodarowanie lokalu. To proste i estetyczne rozwiązanie dające poczucie kameralności. Często stosuje się je w biurach i restauracjach.

 

Proponowane tu konstrukcje nadają pomieszczeniem lekkości, a nieograniczona ilość wzorów i barw gwarantuje, że zamówione elementy elewacyjne będą w pełni dostosowane do wnętrza.

 

Razem stworzymy projekt, który odpowiada Państwa oczekiwaniom! Oferujemy projekt i wizualizację w cenie produktu!