Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Banery reklamowe

Dziś wiele zleceń w zakresie szeroko pojętej reklamy można zrealizować przez internet. Tak też działa KarteProject. Nasza wielkoformatowa drukarnia online to miejsce, w którym klientom dajemy możliwość wygodnego skorzystania z różnych usług poligraficznych. Realizujemy je wykorzystując nowoczesną technologię na materiale banerowym, folii i papierze. Wykonujemy m.in. billboardy banery, kasetony, tablice. Przyjmujemy także zlecenia na plakat wielkoformatowy, który świetnie nadaje się jako np. element wystroju w pomieszczeniach biurowych czy domowych.

 

Gwarantujemy również druk innych materiałów promocyjnych eksponowanych we wnętrzach i na zewnątrz. Wszystkie zlecenia realizujemy w krótkich terminach, a ostateczne ceny ustalamy indywidualnie.

Jakie możliwości daje druk wielkoformatowy?

Czym jest druk wielkoformatowy? Jest to inaczej druk cyfrowy, zwany solwentowym lub lateksowym, który pozwala na realizację zamówień na podłożach płaskich takich jak: banerowe, folie, siatki mesh czy tworzywa polimerowe oraz papiery o różnych parametrach – matowe, błyszczące itd. Ploter nanosi na nie tusz na bazie rozpuszczalników organicznych.


Wydruki wielkoformatowe są doskonale sprawdzającym się nośnikiem reklamy wystawionej na działanie różnych czynników atmosferycznych, który poradzi sobie bez problemu z deszczem, promieniowaniem UV czy skrajnymi temperaturami. Dlatego poza np. plakatem czy takimi formami ekspozycji wewnętrznych jak np. rollup'y, x-banery, znajduje zastosowanie w przypadku elementów zewnętrznych w postaci billboardów, banerów reklamowych, tablic i szyldów.


W drukarni wielkoformatowej online wykonujemy także różne wykończenie niestandardowych wydruków takie jak np.:
    • zgrzewanie, 
    • oczkowanie, 
    • docinanie do formatu, 
    • laminowanie folią matową lub błyszczącą, 
    • naklejanie na PCV. 


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasza firma przyjmuje zamówienia nawet na zlecenia o nietypowych wymiarach. Banery reklamowe, plakaty wielkoformatowe czy inne materiały wykorzystywane w celach promocyjnych lub dekoracyjnych drukujemy z projektów podsyłanych przez klientów, lub według naszych, które przygotowujemy na ich życzenie. Zapraszamy do kontaktu!