Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Pozostałe - druk wieloformatowy

Zaletą wydruków cyfrowych jest nie tylko duża trwałość nadruku, ale i dobre odwzorowanie kolorów oraz wysoka jakość i wyjątkowy efekt estetyczny. Nasza drukarnia wielkoformatowa online proponuje wiele rozwiązań w tym zakresie. Jednym z nich jest plakat XXL, który może być zarówno nośnikiem informacji o produkcie, usłudze, jak i o filmie, wydarzeniu kulturalnym itp. lub służyć jako dodatek aranżacyjny różnych pomieszczeń. Taka forma zapewnia efektywne, szybkie dotarcie do potencjalnego klienta.

 

Jako jeden z elementów wystroju doskonale komponuje się też z wnętrzami zwłaszcza nowocześnie urządzonych salonów, pokojów dziecięcych czy biur. Z tego względu plakat wielkoformatowy doskonale nadaje się np. na prezent. Takie zamówienia – według własnych pomysłów klientów lub projektów przygotowanych przez nas również przyjmujemy.

Co oferuje nasza drukarnia wielkoformatowa online?

Proponujemy różne wymiary plakatu wielkoformatowego oraz kompleksową pomoc graficzną w przygotowaniu odpowiedniego projektu. Możemy wykonać cały, aby był efektowny i spełniał

Państwa oczekiwania. Jeśli zajdzie konieczność większych powierzchni, wówczas łączymy je ze sobą w niewidoczny dla oka sposób.


W zależności od potrzeb klientów w naszej internetowej drukarni wielkoformatowej możemy zrealizować zlecenie na plakat XXL np. na:
    • papierze fotograficznym – który wyróżnia gładkość, połysk, 
    • papierze satynowym – czyli matowym, 
    • folii samoprzylepnej - ciętej później na pojedyncze elementy, tworzącej naklejki z grafiką, 
    • płótnie/canvas. 


Na każdym z tych materiałów można uzyskać wysoką jakość fotograficzną wydruku.
Używamy nowoczesnego plotera, który pozwala realizować plakaty formatu A3 i większe nawet na bardzo nietypowe materiałach takich jak wspomniane już folie czy siatki. Drukarnia wielkoformatowa online umożliwia realizację zamówień również z własnych projektów. Chętnie pomożemy je dopasować pod względem wymaganych parametrów.

 

Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej informacji na temat realizowanych przez nas usług poligraficznych, zapraszamy do kontaktu!