Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Konstrukcje stalowe i aluminiowe

Decydując się na inwestycję budowlaną należy brać pod uwagę przede wszystkim jej wytrzymałość i stabilność. Konstrukcje stalowe i aluminiowe znajdują zastosowanie zarówno w domach i ogrodach, jak i w przemyśle transportowym, budowlanym czy produkcyjnym. Surowce stosuje się, między innymi, przy budowie hal, rusztowań, zadaszeń czy wiat. Rozwiązanie jest odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Kiedy inwestować w konstrukcje ze stali lub aluminium?

Obecnie na rynku istnieje wiele surowców budowlanych, jak beton, kamień, cement czy drewno. Każdy z materiałów ma unikatowe właściwości, które mają kluczowy wpływ na ich zastosowanie. Stalowe konstrukcje charakteryzuje duży udźwig, wytrzymałość i sprężystość. Do zalet aluminiowych rozwiązań należą: lekkość, łatwa konserwacja i odporność na korozję. Oba tworzywa przyczyniają się do estetyki i trwałości elementów. W rezultacie znajdują wiele zastosowań w przypadku firm i osób prywatnych.

 

Rozwiązaniem cieszącym się szczególnym zainteresowaniem są antresole. To doskonały sposób na wydzielenie przestrzeni wewnątrz domu czy hali przemysłowej lub na dworze. Wydzielona strefa może być wykorzystywana jako oddzielne pomieszczenie do pracy, praktyczny schowek czy miejsce zabaw dla dziecka.

 

Stalowych i aluminiowych konstrukcji często używa się też w przemyśle. Oprócz dużych projektów, jak hale produkcyjne i magazynowe, surowce często znajdują zastosowanie jako budulec różnorakich stelaży i regałów.

 

Pomożemy Państwu stworzyć wymarzoną przestrzeń. Oferujemy projekt i wizualizację w cenie produktu!