Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Nowoczesna reklama

W ramach świadczonych usług poligraficznych możemy zaproponować klientom różną formę działań promocyjnych. Wśród nich są m.in. podświetlane litery przestrzenne wykonywane m.in. z plexi oraz kasetony reklamowe, które są oryginalnym sposobem na wyróżnienie się firmy w dowolnym miejscu w sposób zapewniający bardzo dobrą widoczność nawet z dużej odległości. Są one często stosowane także w siedzibach przedsiębiorstw jako jeden z elementów dekoracyjnych.

 

Zamówienia na kaseton czy litery 3D możemy zrealizować na podstawie projektu dostarczonego przez klienta, jak i zaproponować własny.

Podświetlane litery 3D – daj się zauważyć klientom!

Skąd się bierze ich popularność? Zapewne z tego względu, że przez całą dobę litery przestrzenne charakteryzuje znakomita czytelność. Nietrudno jest je zauważyć na tle innych w ciągu dnia, w a nocy dodatkowo ich kształty są łatwo rozpoznawalne dzięki ledowemu podświetleniu.

 

Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji, które potwierdzają, że za pomocą efektownie prezentujących się napisów można promować praktycznie każdą działalność.

 

Dbamy o to, aby projektowane dla klientów litery reklamowe 3D idealnie wpasowały się w każdą przestrzeń i architekturę. Materiał taki jak np. pleksi można dowolnie formować, wycinać z niego napisy lub logotypy. Często jest też elementem wykończeniowym dla reklamy przestrzennej ze styroduru.

 

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej drukarni wykonującej podświetlane litery 3D, które idealnie nadają się np. do logo wewnątrz budynku lub na elewacji, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Kasetony reklamowe – postaw na tanią promocję!

Produkty takie jak podświetlane kasetony wykorzystuje się głównie po to, aby poinformować klientów o tym, że w konkretnym miejscu znajduje się sklep, lokal usługowy, siedziba firmy, organizacji itp. Zaproponować możemy modele:
    • jednostronne, 
    • dwustronne, 
    • nieduże semafory reklamowe, 
    • wielkogabarytowe. 

 

Dzięki temu, że się elegancko prezentują i są trwałym nośnikiem, świetnie nadają się do zaprezentowania swojej marki. Zastosowanie diod LED sprawia, że kaseton reklamowy widoczny jest nie tylko w dzień, ale i w nocy. Dzięki temu nie sposób go nie zauważyć na ulicy! Poza tym jest również tani w eksploatacji ze względu na energooszczędne oświetlenie. Przyciąga wzrok, urzeka ogromną dbałością o detal. Kasetony to wysokiej klasy wyroby skutecznie wspierające kampanie promocyjne przedsiębiorstw.

Zarówno proponowane przez nas litery 3D z plexi, jak i kasetony reklamowe cechuje wysoka jakość wykonania. Dlatego nawet po długim okresie prezentują się bardzo estetycznie. Bez problemu wykonamy je w dowolnym kształcie, jaki zażyczy sobie klient. Zależy nam również na tym, aby były atrakcyjne nie tylko dla zleceniodawcy, ale przede wszystkim przykuwały uwagę docelowych odbiorców jego produktów lub usług.

 

Mamy własne zaplecze maszynowe oraz studio projektowe, dzięki czemu klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i szybką realizację zleceń zgodnych z ich oczekiwaniami. Gwarantujemy atrakcyjną cenę za każdy z produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami podświetlanych liter przestrzennych i kasetonów reklamowych!

Zainwestuj w nowoczesną reklamę!