Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Ścianki dekoracyjne z drewna, stali i tworzyw sztucznych

Przy odświeżaniu wnętrz bądź przy tworzeniu nowej przestrzeni warto zainwestować w nowoczesne, ozdobne ścianki. Najczęściej są one wykonywane z takich surowców, jak drewno, stal lub tworzywa sztuczne.
 

Elementy elewacji pozyskiwane z drzew są najbardziej ekologicznym rozwiązaniem. Ciepły, prosty wystrój pomieszczenia to doskonały wybór w przypadku planowania przestrzeni kawiarni czy biura. Decydując się na rozwiązania dekoracyjne z naturalnego surowca macie też Państwo gwarancję, że ewentualne uszkodzenia mechaniczne nie szpecą, a nadają wyrobom charakteru.

Ścianki dekoracyjne ze stali 

Podobnie jak te z drewna, ścianki dekoracyjne ze stali są prostym i estetycznym rozwiązaniem. Ponadto, panele są trwałe i odporne na uszkodzenia. Żelazne detale nadają wnętrzom surowy, elegancki charakter. Wyroby mogą być wykorzystywane wewnątrz budynków, w przestrzeni publicznej czy w ogrodach, umożliwiając wydzielenie strefy zapewniającej pełną prywatność.

Ścianki dekoracyjne z tworzyw sztucznych

Ścianki dekoracyjne z tworzyw sztucznych są lekkie, wytrzymałe i niedrogie. Poddany odpowiedniej obróbce surowiec pozwala na otrzymanie elewacji o dowolnym kształcie. Wykonana z syntetycznych surowców może więc przypominać elementy z desek, cegły bądź betonu. Poliuretan czy plastik zabarwiają się na dowolny kolor. W rezultacie nasze produkty mogą być dostosowane do dowolnego, panującego w otoczeniu klimatu lub intensywnie z nim kontrastować.

U nas znajdziecie Państwo rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb! Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą elementów ozdobnych z d
rewna, stali lub tworzyw sztucznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie!