Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Ściany zieleni i ogrody wertykalne

Rośliny ocieplają wygląd pomieszczeń. Rozwiązanie jest często stosowane w restauracjach czy kawiarniach. Przytulność przestrzeni kojarzy się bowiem z piknikiem czy wycieczką do lasu. Ściany zieleni zachęcają do dłuższego przebywania w danym miejscu. Ich wygląd, zapach i faktura przywodzą na myśl przebywanie na łące czy w ogrodzie botanicznym. Co ciekawe, naturalne elementy są unikatowe, a surowiec cały czas pracuje i się zmienia.
 

Wielozadaniowość i estetyka wyrobów powodują, że mają ono wiele zastosowań. Z ogrodów wertykalnych warto skorzystać też w przestrzeni miejskiej, zwłaszcza w biurach. Są proste w utrzymaniu i nie zajmują miejsca. Stanowią więc doskonałą alternatywę dla roślin doniczkowych i ciętych kwiatów.

Jak odpocząć od wielogodzinnej pracy przy komputerze? Otaczając się zielenią!

Inwestycja w ogrody wertykalne prowadzi do wielu korzyści. Oprócz oczywistych walorów estetycznych, ściany pokryte roślinnością wpływają na pozytywną energię z otoczenia. Plamy naturalnej zieleni działają też kojąco na wzrok. Inwestycja w roślinne elementy dekoracyjne długofalowo poprawia nastrój. Po stresującym spotkaniu czy wielogodzinnej konferencji, pracownicy z chęcią zrelaksują się podziwiając elewację kojarzącą się z przebywaniem w lesie czy parku.

 

Bez wątpienia wnętrze otoczone ścianami zieleni nabiera nowego charakteru. Nasze rozwiązanie ma też wiele pragmatycznych zastosowań. Ich odpowiednie rozmieszczenie przyczynia się do lepszej akustyki w pomieszczeniach. Ponadto wertykalne kompozycje z żywymi roślinami nawilżają powietrze i poprawiają jego jakość.

 

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie!