Copyright 2022 KarteProject reklama - design | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu!

Stoiska targowe

Wiele firm decyduje się na cykliczny udział w targach i konferencjach, które umożliwiają zareklamowanie własnych usług i zapoznanie się z ofertą konkurencji. Nowoczesne i dobrze zaprojektowane stanowiska są kluczowe zarówno dla wystawców, jak i dla potencjalnych klientów. Oferowane rozwiązania mogą być używane jako stoiska handlowe, punkty wystawiennicze, showroomy czy punkty informacyjne.

 

Właściwie zorganizowana przestrzeń i jej efektywny wygląd mogą stać się przyczyną Państwa marketingowego sukcesu na targach! Operatywne stanowisko pracy jest kluczowe dla jej właściwej organizacji. Realizując projekty staramy się, by osoby obsługujące dany punkt miały łatwy dostęp od potrzebnych materiałów, przy zachowaniu schludności powierzchni, które są widoczne dla odwiedzających. Równie ważna jest pakowność przestrzeni. Właściwe rozmieszczenie schowków, blatów, stojaków i ścianek tekstylnych jest kluczowe dla ogólnego odbioru i wydajności stoiska targowego.

Razem z nami stworzycie Państwo stoisko doskonałe! 

Zapewniamy wysoką jakość naszych stanowisk promocyjno-sprzedażowych i systemów wystawienniczych przy zachowaniu niewygórowanej ceny. Wiemy, że stoiska targowe stanowią wizytówkę sklepów, firm i instytucji. Udział w wydarzeniach branżowych to okazja, by zaprezentować swój profesjonalizm i doświadczenie.

 

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdej realizacji. Dbamy o to, by stanowiska były wygodne w montażu i demontażu oraz dostosowane do unikatowych potrzeb wystawców. Tworzymy projekty stanowisk targowych i wizualizacje, które są wliczone w cenę usługi.